Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Autologiczne stymulatory i wypełniacze tkankowe (ATR)

Marzysz o naturalnym efekcie odmłodzenia, który utrzyma się przez wiele miesięcy, a jednocześnie nie będzie to zabieg inwazyjny? Poznaj ATR!

Wypełniacz tkankowy ATR jest preparatem pochodzenia autologicznego. Jest to materiał pozyskiwany od pacjenta – pochodzi z jego krwi. Dzięki obecności płytek krwi w osoczu, w organizmie dochodzi do uwolnienia naturalnych czynników wzrostu, a obecność leukocytów przyczynia się do wspomagania rewitalizacji i odnowy skóry.

Materiał otrzymany od pacjenta umiejscowiony zostaje w urządzeniu nazywanym ATR gel maker. To właśnie tutaj, dzięki ingerencji temperatury, ma miejsce zagęszczenie materiału, który służy jako naturalne wypełnienie. Zabiegi oparte na wykorzystaniu ATR poprawiają objętość skóry, redukują zmarszczki i niedoskonałości nawet na kilkanaście miesięcy.

Jak wygląda zabieg w Dr Cetnar Clinic?

Decydując się na zabieg, warto wybierać gabinety lekarskie, oferujące taką usługę, ponieważ gwarantem bezpieczeństwa pacjenta i skuteczności wykonanego zabiegu, jest wiedza i doświadczenie specjalisty, posiadającego dyplom lekarza medycyny.

Zanim więc podejmiesz decyzję, sprawdź dokładnie, kto będzie wykonywał zabieg, ponieważ Twoje zdrowie jest wartością bezcenną. Korzystaj więc z usług dyplomowanego lekarza medycyny, który rozpocznie zabieg od niezbędnej konsultacji i oceni stan Twojej skóry.

  1. Lekarz medycyny poinformuje Cię o możliwych zaleceniach i ewentualnych reakcjach skórnych.
  2. Po przeprowadzonej konsultacji obszar poddawany zabiegowi zostaje znieczulony odpowiednim kremem.
  3. Kolejnym krokiem jest pobranie krwi do probówki i umieszczenie jej w wirówce. Krew wówczas poddawana jest wirowaniu wstępnemu, wskutek którego wydzielone zostaje osocze bogatopłytkowe.
  4. Następnie odbywa się wirowanie celowe, w czasie tego procesu przygotowane zostaje osocze, znajdujące się w urządzeniu ATR gel maker. Odpowiednio zagęszczony materiał tworzy naturalny wypełniacz, który posiada już odpowiednią konsystencję i przenoszony jest do strzykawek. Zabieg trwa około 60 minut.

Efekty bez konieczności inwazyjnych zabiegów

Zabieg oparty na ATR charakteryzuje się niezwykle naturalnym, ale skutecznym efektem, pozwalającym na wypełnienie zmarszczek, modelowanie twarzy, wypełnienie nosowo – wargowych bruzd, poprawy gęstości skóry, redukcję cieni pod oczami, wolumetrię, rewitalizację skóry i poprawę jej kolorytu. Zabiegi pozwalające na wykorzystanie ATR charakteryzują się nie tylko wysoką skutecznością, ale również bezpieczeństwem, gdyż z uwagi na autologiczność pochodzenia materiału, nie generują obaw o ewentualne pojawienie się reakcji alergicznych.

Częstotliwość i powtarzalność zabiegów jest ściśle uzależniona od stanu pacjenta i decyduje o tym lekarz specjalista.

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 609 792 943 oraz w klinice.

Zmarszczki (także mimiczne).
Bruzdy nosowo-wargowe.
Poszarzała skóra.
Skóra pozbawiona jędrności.
Choroby krwi, choroby nowotworowe i autoimmunologiczne.
Stany zapalne np. ropnie na skórze, opryszczka.
Cukrzyca, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.
Ciąża i karmienie piersią.

Zapraszamy do zapoznania się z niezbędnymi informacjami o zabiegu!

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!