Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Chirurgia Estetyczna

Chirurgia estetyczna to dziedzina chirurgii plastycznej koncentrująca się na poprawie wyglądu. Cechą charakterystyczną zaliczanych do niej zabiegów jest krótki lub nawet bardzo krótki okres rekonwalescencji – rzadko przekracza on kilka tygodni. Wiele stosowanych w niej metod odznacza się minimalną inwazyjnością i nie wymaga użycia skalpela.

Chirurgia estetyczna w Dr Cetnar Clinic

W Dr Cetnar Clinic przeprowadzamy zabiegi chirurgii estetycznej o różnym charakterze – zarówno z użyciem skalpela, jak i małoinwazyjne wykorzystujące najnowsze technologie. Każdy z nich pozwala odzyskać młodzieńczy wygląd danego obszaru ciała (zależnie od zabiegu) lub poprawić niedoskonałości – dzięki nim uzyskasz wymarzony wygląd i pozbędziesz się kompleksów. Długość utrzymywania się efektów zależy od danego zabiegu i wykorzystanych technik.

Zabiegi chirurgii estetycznej w Dr Cetnar Clinic:

  • Brfaloplastyka – plastyka powiek górnych i dolnych
  • Korekcja odstających uszu i kształtu nosa
  • Chirurgiczna plastyka płatków uszu
  • Nici liftingujące i biorewitalizujące – Aptos i PDO/PLLA
  • Implanty MESH – TESSlift Soft
  • Lipofilling – liposukcja i lipotransfer
  • Modelowanie sylwetki

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij