Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Chirurgia ogólna i onkologiczna

W ramach chirurgii ogólnej i onkologicznej przeprowadza się zabiegi na różnych partiach ciała. Oprócz operacji ratujących życie i zdrowie pacjenta zalicza się również zabiegi tzw. małej chirurgii polegające na wycinaniu niewielkich zmian na zewnątrz i wewnątrz ciała oraz opatrywanie i leczenie ran, wliczając w to te o charakterze przewlekłym i owrzodzenia.

Chirurgia ogólna i onkologiczna w Dr Cetnar Clinic

W Dr Cetnar Clinic wykonujemy zabiegi małej chirurgii ogólnej i onkologicznej, do których należą m.in. chirurgiczne opracowanie ran, usuwanie zmian skórnych czy wycinanie kaszaków i niewielkich zmian nowotworowych. Cechą wspólną wszystkich tych zabiegów jest stosowanie znieczulenia miejscowego.

Zabiegi chirurgii ogólnej i onkologicznej w Dr Cetnar Clinic:

  • Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych (dermatochirurgia) i podskórnych
  • Szycie ran
  • Leczenie przewlekłych ran i owrzodzeń
  • Leczenie oparzeń
  • Leczenie ropni

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij