Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

HIFU – odzyskaj jędrność i napięcie skóry

Od pewnego czasu spadek jędrności i napięcia skóry spędza Ci sen z powiek? Zastanawiasz się co zrobić, aby znów cieszyć się promienną cerą muśniętą młodzieńczym blaskiem? Dowiedz się więcej o HIFU, wykonywanym w gabinecie Dr Cetnar Clinic.

HIFU (Highintensity Focused Ultrasound) – to rodzaj nowoczesnej generacji, silnie skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Ich działanie ukierunkowane jest na wykonanie bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu zarówno twarzy, jak i innych części ciała (dłonie, pośladki, brzuch, uda, partie skóry nad kolanami, obwisłe ramiona, dekolt, piersi, szyja).

Bezpieczeństwo i doświadczenie lekarza

HIFU jest popularnym zabiegiem, musisz pamiętać o tym, że za jego przebieg i Twoje bezpieczeństwo odpowiada jego realizacja. Zabieg ten powinien być wykonany przez specjalistę w gabinecie lekarskim.

Zabieg w gabinecie lekarskim nie może być porównywalny z wizytą u kosmetyczki. Zabieg w gabinecie lekarskim, wykonywany jest przez lekarza specjalistę, który otacza Cię niezbędną opieką – przed wykonaniem i po zakończeniu zabiegu. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku korzystania z gabinetu kosmetycznego.

Ważne: Musisz pamiętać o tym, że wizyta w gabinecie lekarskim to przede wszystkim bezpieczeństwo i pewność, że zabiegi wykonywane są przez lekarza specjalistę, który posiada tytuł lekarza medycyny.

Na czym polega zabieg i jakie daje efekty?

Wiązka ultradźwiękowej fali jest niezwykle precyzyjna i maksymalnie skupiona, pozwalając tym samym na dotarcie do skóry właściwej, tkanki tłuszczowej, a także powięzi mięśniowej (SMAS). W ten sposób dochodzi do uaktywnienia miejsc koagulacji termicznej, które mają na celu aktywację zmierzającą do utworzenia nowych włókien kolagenowych, wspomagania regeneracji starych i wiotkich włókien, oraz obkurczenia tkanek.

W rezultacie tych wielowymiarowych działań, jakie daje HIFU możesz cieszyć się promiennym efektem ujędrnienia skóry oraz poprawą jej napięcia, gęstości i elastyczności. Jest to również doskonała metoda nie tylko dla osób, dostrzegających pierwsze oznaki starzenia się skóry, ale także dla tych Pacjentów, którym zależy na działaniu profilaktycznym, bądź na wysmukleniu rysów twarzy i redukcji zmarszczek.

Tuż po zakończeniu zabiegu możesz dostrzec pierwsze efekty wyraźnego wygładzenia skóry!

Jakie są zalety tego zabiegu?

Urządzenie HIFU posiada różne rodzaje kartridży, dzięki temu w zależności od indywidualnej sytuacji Pacjenta (wiek, stan skóry, oczekiwania), możliwe jest dokładne spersonalizowanie zabiegowych procedur.

  • Urządzenie charakteryzuje się wysoką precyzją, a zabieg jest całkowicie bezpieczny. Bez konieczności ingerencji operacyjnej, Pacjent otrzymuje dostrzegalne efekty.
  • Zabieg nie powoduje podrażnień naskórka, skupiając swoje działanie na warstwie skóry właściwej.
  • Po zabiegu nie ma konieczności wdrażania okresu rekonwalescencji, a skóra może być jedynie krótkotrwale zaczerwieniona.
  • Pierwsze efekty dostrzegalne są już niemal od razu, a w ciągu kilku kolejnych tygodni, skóra regeneruje się, co wpływa na utrwalenie efektów.
  • Zabieg opiera się na wykorzystaniu naturalnych predyspozycji regeneracyjnych, dlatego możliwe jest osiągnięcie naturalnych efektów.
  • HUFU pozwala na odbudowę uszkodzonych struktur skóry, przywracając jej młodzieńczy blask, nie wymaga również regularnego powtarzania, co jest niezwykle cenioną kwestią wśród Pacjentów.

Przywróć skórze jędrność i napięcie dzięki HIFU!

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 609 792 943 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!