Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Hydroksyapatyt wapnia

Jeden środek – wiele zastosowań. Czy to możliwe? Oczywiście! Poznaj efekty, jakie niesie za sobą zabieg hydroksyapatytem wapnia!

Hydroksyapatyt wapnia wyróżnia się niezwykle szerokim wykorzystaniem. Bywa niezwykle pomocny w korekcji brody, objętości twarzy, redukcji blizn, a także w uzupełniania tkankowych ubytków. Hydroksyapatyt jest materiałem, który występuje w sposób naturalny w środowisku, stanowi składnik kości i zębów. Podawany jest najczęściej w formie maleńkich kuleczek umiejscowionych w żelowej zawiesinie. W miejscu iniekcji tworzą one naturalną konstrukcję, która stymuluje rozwój włókien kolagenowych.

Zabieg może być stosowany zarówno na twarz, dłonie, jak i inne części ciała.

Hydroksyapatyt wapnia w Dr Cetnar Clinic

W Dr Cetnar Clinic wykonywane są zabiegi na bazie hydroksyapatytu wapnia. Realizowane są przez specjalistę, posiadającego dyplom lekarza medycyny. Tylko dzięki temu masz pewność, że zostanie przeprowadzony z dbałością o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Decydując się więc na zabieg, warto znaleźć sprawdzony gabinet lekarski, w którym lekarz specjalista otoczy Cię opieką, wyjaśni wszystko i odpowie na nurtujące Cię pytania. Zabieg polega na ostrzykiwaniu ustalonych z lekarzem obszarów. Zabieg trwa około 30-60 minut.

Efekty, które pokochasz od razu!

Na efekty nie trzeba długo czekać, ponieważ dostrzegalne są od razu po zakończeniu zabiegu i wstrzyknięciu żelu. Na samym początku zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu, doskonałe efekty pojawiają się jednak z biegiem czasu, nawet do 3-4 miesięcy. Stymulowanie kolagenowych włókien do namnażania, odczuwalne jest w postaci znacznie jędrniejszej, elastyczniejszej i gładszej skóry.

Sieć podskórna, którą tworzy hydroksyapatyt wapnia wpływa na gęstość skóry, co w rezultacie pozwala na dostrzeżenie efektu naturalnego konturowania owalu twarzy. Efekty zabiegu zależne są od rodzaju i stanu skóry pacjenta, a także od indywidualnego stylu życia, a także metabolicznej gospodarki. Skuteczność terapii widoczna jest nawet przez ok. 1,5 roku, a w wielu przypadkach nawet dłużej.

Utrata objętości policzków.
Potrzeba wypełnienia nosowo- wargowych fałd.
Korekcja krawędzi żuchwy.
Chęć korekcji fałdki podbródka.
Chęć wypełnienia innych ubytków tkankowych.
Konieczność odmłodzenia grzbietów rąk.
Choroby immunologiczne aktywne.
Infekcje wirusowe i bakteryjne.
Ciąża i okres laktacji.
Terapia oparta o leki rozrzedzające krew.

Zabieg nie jest bolesny, dzięki zastosowaniu znieczulenia. Efekty widoczne są od razu po zakończeniu zabiegu.

Podaruj skórze drugą młodość – dowiedz się więcej o tym zabiegu!

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij