Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Implanty MESH

Kształtna twarz o młodzieńczym wyglądzie bez użycia skalpela? Tak, to możliwe! Innowacyjna technologia TESSlift Soft pozwoli Ci wymodelować twarz dzięki ultra lekkim implantom w postaci specjalnej siatki.

Zastosowana w implantach TESSlift struktura siatki łączy rozpuszczalną nić liftingującą (PDO) z ażurowym rusztowaniem siatkowym. Implanty te nie tylko skutecznie podtrzymują tkanki miękkie, ale także stymulują produkcję naturalnego kolagenu, wspomagając tym samym regenerację tkanek. Siatka działa dokładnie tak, jak nici liftingujące – jako szew mocujący tkanki we właściwym miejscu. Jest od nich jednak znacznie silniejsza – jedna siatka ma wytrzymałość setek pojedynczych nici.

Jak wygląda zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem – pozwala to wyeliminować potencjalne przeciwwskazania.

Wszczepienie implantu odbywa się przy znieczuleniu miejscowym i jest prawie zupełnie nieinwazyjne.
Siatka TESSlift Soft jest wprowadzana pod skórę dzięki specjalnej igle – proces ten nie wymaga użycia skalpela, a jedynie kilku wkłuć, zależnie od ilości wprowadzanych implantów. Siatka jest następnie prowadzona wzdłuż naturalnych linii napięcia skóry, co umożliwia zachowanie naturalnego wyglądu. Implant tego typu wykazuje bardzo silną adhezję – tkanki podskórne niedługo po zabiegu zaczynają wrastać w pory siatki, tworząc z nią jednolitą, stabilną strukturę.

Pojedynczy obszar twarzy można wymodelować już w 30 minut, a całą twarz w ok. 1 godzinę. Przez ok. 2 tygodnie wskazane jest powstrzymanie się od spożywania alkoholu, intensywnej mimiki i ruchu skóry, wzmożonego wysiłku fizycznego, korzystania z peelingów, solariów, saun i innych zabiegów intensywnie rozgrzewających skórę oraz masażu okolic wprowadzenia implantu.

Efekt po zastosowaniu implantów osiąga optymalność po kilku dniach i utrzymuje się do 2 lat do 3 lat.

Redukcja wiotkości skóry twarzy
Lifting twarzy i podbródka
Korekta nosa - końcówki nosowej, nozdrzy, kolumelli nosowej
Wolumetria kości policzkowych
Korekcja brwi
Lifting szyi
Ciąża i karmienie piersią/laktacja
Uczulenie na składniki preparatów odkażających skórę i znieczulających
Choroby autoimmunologiczne
Nowotwory
Stany zapalne
Choroba niedokrwienna serca
Hemofilia
Zaburzenia krzepnięcia krwi
Kolagenoza
Tendencja do bliznowacenia i przerostów
Opryszczka
Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
Nadciśnienie II i III stopnia
Leczenie stomatologiczne w toku
Stałe implanty w obszarze zabiegowym

Implanty TESSlift Soft w Dr Cetnar Clinic

Klinika Dr Cetnar oferuje zabiegi z użyciem różnych typów implantów TESSlift Soft (V-Derm, ND, NA, NC). Cechują się one dużą wytrzymałością i przynoszą bardzo dobre efekty liftingu i rewitalizacji skóry twarzy. To prawdziwa rewolucja w medycynie estetycznej.

Po więcej szczegółów na temat tego typu zabiegów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Do zobaczenia w gabinecie!

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij