Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Kwas L-polimlekowy – Sculptra

Marzysz o gładkiej skórze muśniętej młodzieńczym blaskiem? Ubolewasz nad utratą elastyczności i kształtu twarzy? Czas na zapoznanie się z działaniem kwasu L-polimlekowego!

Kwas L-polimlekowy jest substancją występująca naturalnie w organizmie człowieka. W medycynie estetycznej jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na stymulację produkcji włókien kolagenowych. W rezultacie poprawiona zostaje jakość skóry, a co za tym idzie – dochodzi do przywrócenia objętości twarzy, która została utracona w postępującym procesie starzenia się skóry. Efekty mogą być widoczne nawet do dwóch lat.

Jak wygląda zabieg w Dr Cetnar Clinic?

Preparat na bazie kwasu L-polimlekowego podawany jest przez specjalistę, posiadającego dyplom lekarza medycyny. Przed zaplanowaniem zabiegu warto zwrócić uwagę na kwalifikacje i doświadczenie specjalisty. Taki zabieg powinien być przeprowadzany tylko i wyłącznie w gabinecie lekarskim, dzięki temu zyskasz pewność, że znajdujesz się pod odpowiednią opieką, która istotna jest na każdym etapie przeprowadzania zabiegu, począwszy od konsultacji.

Terapia rozpoczyna się od przeprowadzenia przez specjalistę konsultacji lekarskiej, na podstawie której lekarz kwalifikuje pacjenta do zabiegu, określa miejsce podania i opracowuje plan terapii. Czas trwania zabiegu nie przekracza zazwyczaj 30 minut. Polega on na aplikowaniu przez lekarza niezwykle cienkimi igłami preparatu AestheFill w określone partie twarzy. Nakłucia mogą powodować lekki dyskomfort, lecz można skorzystać ze znieczulenia przed zabiegiem. Po zakończeniu zabiegu, lekarz rozmasowuje miejsca ingerencji preparatu.

Co daje zabieg na bazie kwasu L-polimlekowego?

Kwas polimlekowy nie jest ukierunkowany jedynie na wypełnienie zmarszczek i bruzd. Poprawia znacząco strukturę skóry, działa jak naturalny lifting, unosząc opadające partie skóry twarzy. Dzięki zabiegom możesz cieszyć się młodzieńczym, zachwycającym blaskiem, uwydatnionym kształtem policzków, wypełnieniem fałd nosowo-wargowych. Pozbędziesz się także zwiotczałych ,,chomików”. Zadowalającym rezultatem możesz cieszyć się już po upływie kilku tygodni od zabiegu, ponieważ w tym czasie kwas L-polimlekowy rozpoczyna stymulację produkcji kolagenu, regenerację i lifting skóry.

O częstotliwości decyduje lekarz specjalista. Trwałość efektów zależny jest ściśle od genetycznych predyspozycji, zaawansowania procesu starzenia, jest więc kwestią subiektywną.

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Utrata jędrności i elastyczności skóry.
Zanik tkanki tłuszczowej w okolicy twarzy.
Chęć uzyskania naturalnych i trwałych efektów.
Oznaki starzenia się skóry.
Ciąża i karmienie piersią.
Tendencja do tworzenia się blizn przerostowych.
Infekcje bakteryjne i wirusowe.
Choroby autoimmunologiczne.

Dowiedz się więcej i odkryj niesamowite efekty zabiegu! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij