Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Laser frakcyjny CO2 ablacyjny

Laser frakcyjny CO2 wyróżnia się skutecznością, maksymalnym skoncentrowaniem, jak również niezwykle małą inwazyjnością. Jest to najnowocześniejsze urządzenie pod względem technologicznym, pochodzi od jednego z najlepszym liderów na rynku koreańskim. Jego szerokie zastosowanie sprawia, że cieszy się ogromną popularnością w gabinetach chirurgii, dermatologii, dermachirurgii i medycyny estetycznej.Dzięki temu możesz zyskać komfort i bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu.

Jak wygląda zabieg w Dr Cetnar Clinic?

W Dr Cetnar Clinic zabieg przeprowadzany jest przez specjalistę, który posiada tytuł lekarza medycyny. Dzięki temu masz pewność, że zabiegi zostaną wykonane z dbałością o najwyższą jakość i a także bezpieczeństwo pacjenta. Mikrowiązka lasera perforuje skórę w obrębie wybranej partii ciała. W efekcie w tkance pozostaje kilkaset kanałów. Za pomocą urządzenia dochodzi do rozpadu części naskórka, a następnie ma miejsce proces jego regeneracji.

Po około 7-14 dniach, obszar poddawany terapii, ulega odbudowaniu. Po zakończeniu zabiegu, skóra jest zaczerwieniona, a na jej powierzchni mogą pojawić się małe strupki.

Dzięki zabiegowi, skóra ulega regeneracji i odbudowie, stymulowany zostaje także proces syntezy nowego kolagenu, z tego powodu pełne rezultaty dostrzegalne są około 3-6 miesięcy po zakończeniu terapii. W ciągu tego czasu, skóra odbudowuje się i możesz dostrzec, że jest coraz ładniejsza z każdym dniem. Efekty zatem są dostrzegalne już po pierwszym zabiegu, lecz należy pamiętać, że mają one charakter postępujący.

Efekty, na które warto czekać!

Laseroterapia pozwala uzyskać spektakularne efekty:

  • poprawienie owalu twarzy,
  • lifting twarzy i ciała,
  • redukcja blizn potrądzikowych,
  • fotoodmładzanie – dekolt, grzbiety rąk i szyja,
  • rozstępy i wiotkość skóry,
  • redukcja zmarszczek wokół oczu (lwia zmarszczka, kurze łapki),
  • laserowy lifting opadających powiek,
  • redukcja blizn potrądzikowych, pooperacyjnych,
  • usuwanie przebarwień,
  • wycinanie polipów i brodawek.

Uzyskaj więcej informacji o zabiegu i pozbądź się kompleksów!

blizny pooperacyjne i potrądzikowe,
brodawki i polipy,
zmarszczki,
rozstępy,
chęć redukcji oznak fotostarzenia.
ciąża i laktacja,
uszkodzenia skóry,
przyjmowanie retinoidów w ostatnich 6 miesiącach,
aktywny trądzik i opryszczka,
uszkodzenia skóry.

Zapraszamy na konsultację w celu uzyskania szczegółowych informacji!

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 609 792 943 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!