Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Laseroterapia

Chcesz pozbyć się uporczywych blizn lub znamion? A Twoja skóra potrzebuje rewitalizacji? Nie czekaj na idealny czas!

Działanie lasera pozwala na pozbycie się wielu niedoskonałości, które wpędzają Cię w kompleksy. Zabiegi są skuteczne, a ich działanie wykorzystywane jest w pozbyciu się wielu defektów. Laseroterapia jest doskonałym wyborem w przypadku chęci usunięcia nadmiernego owłosienia, rumieni, przebarwień, rozstępów, tatuaży, a także domknięcia naczyń krwionośnych. To także sprawdzony sposób na rewitalizację i odmłodzenie skóry.

Laseroterapia w Dr Cetnar Clinic

W Dr Cetnar Clinic, zabiegi z dziedziny laseroterapii, wykorzystujące laser, wykonywane są przez specjalistę, który posiada dyplom lekarza medycyny. Dzięki temu masz pewność, że zabiegi zostaną wykonane z dbałością o najwyższą jakość i a także bezpieczeństwo pacjenta. Lekarz rozwieje wszelkie wątpliwości, odpowie na pytania pacjenta i poinformuje go o niezbędnych przeciwwskazaniach, ograniczeniach, korzyściach i efektach.

Dr Cetnar Clinic oferuje następujące zabiegi:

  • terapia efektów fotostarzenia polegająca na pozbyciu się zmarszczek i przebarwień,
  • brefaloplastyka – czyli plastyka powiek górnych i dolnych,
  • usuwanie brodawek, polipów, włókniaków,
  • redukcja blizn potrądzikowych,
  • redukcja rozstępów i innego rodzaju blizn,
  • resurfacing – czyli wygładzenie i odmłodzenie skóry.

Zabiegi przeprowadzane są metodą ablacyjną, za pomocą lasera frakcyjnego CO2. Laseroterapia cieszy się niesłabnącą popularnością, jest niezwykle pomocna w procesie redukcji zmian skórnych i oznak jej starzenia się. Technologia CO2 jest nowoczesna i silnie skoncentrowana.

Uzyskaj więcej informacji o laseroterapii w Dr Cetnar Clinic!

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 609 792 943 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!