Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Lipoliza iniekcyjna

Nie odczuwasz zadowolenia ze swojej sylwetki? Masz nadmiar tkanki tłuszczowej, która jest źródłem kompleksów? Marzysz o utracie kilku centymetrów w obwodzie? Lipoliza iniekcyjna być może jest właśnie dla Ciebie!

Lipoliza iniekcyjna jest małoinwazyjną metodą, która pozwala na doskonałe modelowanie sylwetki. Z zabiegu takiego mogą korzystać nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Zabieg jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które posiadają nieduży nadmiar tkanki tłuszczowej.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna w Dr Cetnar Clinic?

Lipoliza iniekcyjna ukierunkowana jest na rozpuszczenie tłuszczu wskutek podania zastrzyków wypełnionych właściwą substancją, która dokonuje procesu rozpuszczania tłuszczowych komórek. Zabieg lipolizy iniekcyjnej zostaje przeprowadzony z dbałością o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zabiegi realizowane są przez specjalistę, który posiada dyplom lekarza medycyny. W Dr Cetnar Clinic, pacjent objęty jest opieką także po zakończeniu zabiegu.

Zabieg rozpoczyna się od podania znieczulenia miejscowego. Nie wymaga jednak specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Po iniekcji może pojawić się lekkie zaczerwienienie, bądź zasinienie, lecz objawy ustępują po kilku dniach. W miejscach wykonywania zabiegu można również odczuwać lekkie swędzenie. Na tym etapie można również skorzystać ze środków przeciwbólowych bądź leków antyhistaminowych. Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji, trwa średnio 30 minut, w zależności od miejsca podania preparatu. W celu osiągnięcia zadowalających efektów zalecana jest realizacja serii zabiegów – 3-6. Jeśli chodzi o powtarzalność, często rekomendowane jest powtarzanie ich co około 4 tygodnie. Ostatecznie jednak decyduje o tym lekarz.

Efekty, które Cię zaskoczą!

Dzięki serii zabiegów lipolizy iniekcyjnej wykonanej przez lekarza medycyny, możesz pozbyć się nawet 4-5 cm w obwodzie (miejsce wstrzyknięcia preparatu). W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej, do osiągnięcia zadowalających efektów mogą okazać się wystarczające już 2-3 zabiegi. Lipoliza iniekcyjna umożliwia zmniejszenie obwodu brzucha, ud, ramion, bioder, bądź innych wybranych części ciała, które budzą kompleksy.

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Nadmiar tkanki tłuszczowej na udach, pośladkach, kolanach, karku.
Fałdki na plecach, w okolicach pach.
Ginekomastia męska.
Podwójny podbródek.
Ciąża i laktacja.
Choroby wątroby i nerek.
Cukrzyca.
Terapia lekami rozrzedzającymi krew.
Choroby autoimmunologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z zabiegiem i efektami, jakie daje!

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij