Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Medycyna estetyczna i regeneracyjna

Medycyna estetyczna zalizana jest do estetologii medycznej. Najważniejszą jej cechą jest skupienie się na udoskonaleniu atrakcyjności fizycznej człowieka. Medycyna estetyczna pomoże Ci więc uporać się z mankamentami urody, które wpędzają Cię w kompleksy. Zabiegi wykonywane są przez lekarza specjalistę, dlatego możesz czuć się w pełni bezpiecznie w gabinecie lekarskim.

Obszary, na których skupia się medycyna estetyczna, dotyczą działań profilaktycznych, rekonstrukcyjnych, i ukierunkowanych na profilaktykę starzenia się skóry, jak również korektę defektów. Zabiegi są małoinwazyjne i nie wymagają długiej rekonwalescencji, dają jednak upragniony rezultat pacjentom, dzięki czemu odzyskują oni utraconą radość życia.

Naturalna regeneracja i odmłodzenie

Medycyna regeneracyjna przynosi doskonałe efekty, a autologiczne przeszczepy, zabiegi wykorzystujące komórki macierzyste czy też mezoterapia PRP to jedne z najpopularniejszych zabiegów, z jakich można skorzystać w Dr Cetnar Clinic. Medycyna regeneracyjna ukierunkowana jest na stosowanie naturalnych mechanizmów odtwarzania tkanek. Dzięki regeneracyjnym procesom, dochodzi do stymulowania w sposób naturalny. Rezultaty, jakie się pojawią, pozwalają na poprawę jakości skóry, w której rezultacie dostrzegalne jest odmłodzenie. Co więcej, okres rekonwalescencji jest niezwykle krótki i już po kilku dniach możesz powrócić do wykonywania codziennych czynności.

Jeśli więc chcesz poprawić w sposób naturalny wygląd swojej skóry, uzyskując widoczne i długotrwałe efekty, poznaj listę zabiegów! Medycyna regeneracyjna to wciąż rozwijająca się dziedzina, której zalety doceniają lekarze na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z zabiegami medycyny estetycznej i regeneracyjnej w Dr Cetnar Clinic!

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij