Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Mezoterapia – podaruj skórze bogactwo!

Jedna metoda – mnóstwo korzyści! Poznaj rodzaje mezoterapii i dowiedz się, w jaki sposób możesz zaoferować swojej skórze to, czego potrzebuje!

Zabieg mezoterapii polega na podaniu odpowiedniej substancji aktywnej za pomocą iniekcji. Niewielkie ilości preparatu są podskórnie bądź śródskórnie wstrzykiwane w wybrany obszar, który podlega terapii. Dzięki mezoterapii igłowej możliwe jest wytworzenie depozytu, z którego z biegiem czasu będzie uwalniana czynna substancja, jednocześnie nie powoduje ogólnoustrojowych objawów. Podczas zabiegu mezoterapii stosowane są strzykawki, dozujące pistolety, lub specjalistyczne iniektory.

Zabiegi przeprowadzane są w sesjach, a o odstępach czasu między nimi, decyduje lekarz. W Dr Cetnar Clinic możesz skorzystać z zabiegu mezoterapii mikroigłowej, igłowej bądź bezigłowej. Na czym one polegają?

Zabiegi wykonywane w Dr Cetnar Clinic

W Dr Cetnar Clinic oferowane są trzy rodzaje mezoterapii. Każdy zabieg wykonywany jest przez specjalistę, który posiada tytuł lekarza medycyny. Tylko dzięki temu, pacjent zyskuje pewność, że znajduje się pod opieką medyczną. Zabiegi przeprowadzane są w nowoczesnym gabinecie lekarskim, przy zachowaniu restrykcyjnych standardów bezpieczeństwa i jakości.

Dr Cetnar Clinic to gabinet lekarski, dlatego możesz mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony z dbałością o jego jakość i dobro pacjenta. Zostaniesz również otoczony opieką także po jego zakończeniu.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa nazywana jest również mezoterapią klasyczną. Opiera się na podskórnym bądź śródskórnym wprowadzeniu aktywnej substancji przy pomocy wstrzyknięć. Niewielkie, lecz skuteczne ilości podawane są cyklicznie w miejscach terapii, która opiera się na dwóch działaniach: dobroczynnych właściwości substancji czynnej, a także mezostymulacji poprzez wkłucie. Mezoterapia pozwala na uzyskanie efektów w każdym wieku.

Mezoterapia bezigłowa – TKN MesojectGun

Zabiegi mezoterapii bezigłowej są w pełni bezpieczne i nieinwazyjne, ale doskonałe efekty potrafią zaskoczyć niejednego pacjenta. W Dr Cetnar Clinic zabiegi odbywają się przy pomocy nowoczesnego pistoletu bezigłowego TKN MesojectGun. Jest to urządzenie oparte na technologii Pulse Booster. Dzięki takiej innowacyjnej technice, dostarczanie skórze mezoaktywnych substancji, przynosi wysoką skuteczność przy jednocześnie minimalnej inwazyjności. Stanowi również środek do podawania koncentratu w głąb skóry, co pozwala na realizację zabiegów na wielu partiach ciała.

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesną technologią i efektami, które daje MesojectGun!

Mezoterapia mikroigłowa – Neopen Dermapen

Zabieg mezoterapii mikroigłowej oparty jest na intensywny mikronakłuwaniu skóry. Wówczas osiągnięty zostaje stan zapalny, który mobilizuje skórę do zdrowej odbudowy. Wskutek maleńkich krwawień uwolnione zostają przez płytki krwi – czynniki wzrostu, mające na celu stymulację komórek skóry, pobudzenie fibroblastów, aktywując procesy skupiające się na syntezie kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny.

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu małego urządzenia, którym jest Dermapen. Jest to niezwykle precyzyjne urządzenie, pozwalające na dotarcie do wielu miejsc, gdzie inna metoda nie zdoła. W czasie zabiegu wykorzystywane są dobroczynne preparaty, które lekarz specjalista dostosowuje do wymagań skóry pacjenta.

Efekty, jakie daje mezoterapia

  • ujędrnienie skóry,
  • redukcja przebarwień,
  • redukcja drobnych zmarszczek, blizn,
  • redukcja cellulitu,
  • pogrubienie naskórka,
  • poprawienie elastyczności i napięcia skóry.
Skóra z rozstępami.
Cellulit na skórze.
Brak jędrności skóry.
Przywrócenie blasku i ogólne poprawienia stanu skóry.
Ciąża i karmienie piersią.
Obecność chorób nowotworowych.
Terapia przeciwkrzepliwa.
Skłonność do powstawania bliznowców.

Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami mezoterapii. W przypadku pytań, warto zgłosić się do lekarza specjalisty, który rozwieje wątpliwości!

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij