Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Modelowanie sylwetki

Czy wymodelowanie sylwetki bez inwazyjnych zabiegów jest możliwe? Oczywiście!

Dzięki przeszczepom własnej tkanki tłuszczowej (lipofilling) oraz specjalistycznym niciom Aptos i symulatormo/kwasom Profhilo Body możesz uzyskać efekty modelowania sylwetki porównywalne ze złożonymi operacjami plastycznymi przy minimalnej inwazyjności. Ponadto, dzięki lipofillingowi możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej, z którą nie pomoże regularna aktywność fizyczna i diety.

Jak wyglądają zabiegi?

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z lekarzem, podczas której pacjent pozna wszystkie szczegóły zabiegu, oraz szczegółowym wywiadem umożliwiającym wykrycie ewentualnych przeciwwskazań.

Wszystkie trzy typy zabiegów modelujących są przeprowadzane przez lekarza specjalistę chirurgii plastycznej przy znieczuleniu miejscowym. Znieczulenie ogólne stosuje się tylko przy dużych obszarach operacyjnych (jeśli nie ma przeciwwskazań).

Lipofilling składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich jest liposukcja, podczas której pobierany jest nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranego miejsca (zwykle brzucha, ud lub pośladków). Pozyskana tkanka tłuszczowa trafia do specjalnej wirówki, która oddziela zdrowe komórki tłuszczowe od uszkodzonych i płynów zgromadzonych w tkance. Tak przygotowany materiał jest następnie wstrzykiwany w miejsce docelowe (drugi etap – lipotransfer).

Ostateczne efekty są widoczne po ok. 3 tygodniach i utrzymują się przynajmniej przez kilka lat.

W przypadku nici Aptos Body zabieg polega na wprowadzeniu ich pod powierzchnię skóry za pomocą specjalnej igły. Następnie nici są prowadzone tak, aby stworzyły stelaż dla tkanek. Ilość wkłuć zależy od wielkości obszaru operacyjnego i stopnia modelowania.

Optymalne efekty są widoczne już po kilku dniach, a uzyskane w ten sposób ujędrnienie skóry utrzymuje się przez okres od 1,5 do 2 lat, w zależności od typu nici.

Kwas Profhilo Body wstrzykiwany jest podskórnie w dwóch sesjach w odstępie 4 tygodni – efekty są widoczne od razu po 2 zabiegu i utrzymują się ok. 1 roku.

Przez kilka dni po zabiegach może utrzymywać się opuchlizna i zasinienie operowanych miejsc. Przez ok. 2 tygodnie od zabiegu należy unikać wzmożonego wysiłku fizycznego, wysokich temperatur, gorących kąpieli i wizyt w saunie. Zalecane jest również noszenie specjalnej odzieży uciskowej w tym okresie (dotyczy lipofillingu).

Spadek jędrności skóry w obrębie różnych partii ciała
Obecność nadmiaru tkanki tłuszczowej niemożliwego do usunięcia przez ćwiczenia/dietę
Zaburzone proporcje ciała
Chęć uzyskania wymarzonej sylwetki
Ciężkie choroby ogólnoustrojowe
Choroby nowotworowe
Skazy naczyniowe
Infekcje i choroby zębów
Niedokrwistość i zaburzenia krzepnięcia krwi
Nieuregulowane nadciśnienie tętnicze
Ciąża i karmienie piersią

Modelowanie sylwetki w Dr Cetnar Clinic

W klinice Dr Cetnar wykonujemy w pełni profesjonalne zabiegi modelowania sylwetki z użyciem własnej tkanki tłuszczowej (lipofilling) oraz specjalistycznych nici Aptos Body i kwasu Profhilo Body. Pacjent przez cały czas pozostaje pod opieką lekarza specjalisty chirurgii plastycznej, zarówno podczas zabiegu, jak i w trakcie rekonwalescencji.

Po więcej szczegółów na temat tego typu zabiegów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Do zobaczenia w gabinecie!

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij