Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Ortopedia – konsultacje

Dr Cetnar Clinic to gabinet lekarski, w którym możesz skorzystać z konsultacji lekarza ortopedy. Specjalistyczna konsultacja ortopedyczna dotyczy zazwyczaj problemów zdrowotnych kończyn i kręgosłupa.

Uzyskaj więcej informacji o konsultacjach w Dr Cetnar Clinic!

Operacja cieśni nadgarstka

W Dr Cetnar Clinic przeprowadzane są także operacje cieśni nadgarstka. W czasie operacji dochodzi do uwolnienia kanału nadgarstka wskutek przecięcia troczka zgniataczy, który uległ zwyrodnieniu. Dzięki temu złagodzone zostają objawy zespołu cieśni. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, a tuż po nim możesz już wrócić do domu.

Pozbądź się uporczywego zespołu cieśni!

Operacja palca zatrzaskującego

Operacje palca strzelającego/ przeskakującego bądź zakleszczającego można wykonać w gabinecie Dr Cetnar Clinic. Zazwyczaj chorzenie to dotyczy jednego palca, jednak czasem zdarza się, że objętych jest kilka palców. Zabieg chirurgiczny wykonywany w Dr Cetnar Clinic trwa około 30 minut, pacjent może już tego samego dnia wrócić do domu.

Strzelający palec to już przeszłość!

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij