Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Stymulatory tkankowe (kwas hialuronowy stabilizowany) – krok do witalności i młodzieńczego blasku

Zabieg z wykorzystaniem stymulowania tkankowego polega na wykorzystaniu preparatów takich jak kwas hialuronowy stabilizowany w celu naturalnego stymulowania odbudowy włókien kolagenowych. Dzięki temu przywrócona zostaje skórze utracona jędrność oraz napięcia. Aplikacja produktu odbywa się w sposób bezpieczny i nieinwazyjny.

Zabieg aplikowania preparatu wykonywany jest przez lekarza specjalistę w gabinecie lekarskim, dlatego też możesz liczyć na wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości wykonywanych zabiegów. Opieka medyczna lekarza jest kluczowa nie tylko w trakcie zabiegu, ale również po nim.

Na czym polega zabieg?

W czasie zabiegu z zastosowaniem stymulatora tkankowego, lekarz aplikuje preparat metodą iniekcji w kilku punktach. Zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny, może natomiast pojawić się niekomfortowe uczucie w momencie ukłucia, jednakże dla poprawy komfortu pacjenta wprowadzona jest znieczulenie miejscowe za pomocą łagodnego kremu. Po zakończonym zabiegu, czasem występuje lekki obrzęk, bądź zasinienie, które ustępuje po kilku godzinach.

Częstotliwość powtarzania zabiegów jest kwestią indywidualną, którą ustala lekarz specjalista.

Wielowymiarowe efekty!

Po wykonanym zabiegu, dostrzegalne są już pierwsze efekty w postaci poprawienia jędrności skóry, gęstości, a także jej jakości. Warto pamiętać, że stymulatory tkankowe nie wpływają na zmianę wolumetrii twarzy, a oddziałują na spiralizację, czyli skracanie włókien kolagenowych, co wpływa na znaczące zagęszczenie struktury skóry, poprawienie owalu twarzy, jak również wyraźne odmłodzenie. Twoja skóra będzie naturalnie rozświetlona.

Spadek jędrności skóry i utrata jej gęstości.
Pogłębiona rynienka doliny łez.
Zarysowana bruzda nosowo-wargowa.
Widoczne zasinienia pod oczami.
Załamania skórne.
Owal twarzy zaburzony - tzw. ,,chomiki”.
Chęć działania profilaktycznego.
Leczenie retinoidami
Infekcje skórne i stany zapalne (opryszczka, trądzik).
Stany zapalne tkanki łącznej.
Terapia antybiotykami i lekami immunosupresyjnymi.
Brak oznak starzenia się skóry.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości!

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij