Rzeszowska 69, 38-400 Krosno 609 792 943

Wypełniacze tkankowe – kwas hialuronowy usieciowany

Codziennie rano dostrzegasz na swojej skórze coraz głębsze bruzdy? Opadające kąciki spędzają Ci sen z powiek? Zacznij cieszyć się pięknymi rysami twarzy! Kwas hialuronowy usieciowany to coś, z czym musisz się koniecznie zapoznać! Mówią… ,,czasu cofnąć się nie da”, ale z kwasem hialuronowym usieciowanym możesz w bezpieczny, szybki i prosty sposób pozbyć się zmarszczek, bruzd i nie tylko!

Czym jest kwas hialuronowy usieciowany?

Kwas hialuronowy charakteryzuje się szerokim zastosowaniem w medycynie estetycznej. Efekty, jakie daje, wyglądają naturalnie. Co ważne, jest to preparat syntetyczny, dlatego minimalizuje ryzyko występowania alergii i nie wymaga przeprowadzenia próby uczuleniowej.

Usieciowany kwas hialuronowy wyróżnia się tym, iż łańcuchy hialuronianu łączą, się ze sobą krzyżowo. Metoda ta pozwala na dłuższy okres metabolizowania się kwasu hialuronowego, w rezultacie cząsteczki pozostają przez dłuższy czas w miejscu ich podania. Jest to niezastąpiona metoda w naturalnym wypełnianiu zmarszczek i bruzd.

Podanie kwasu hialuronowego usieciowanego nie jest ukierunkowane głównie na nawilżenie skóry, lecz na wypełnianie ubytków i bruzd, a także modelowanie. Usieciowany kwas hialuronowy ma zdolność utrzymywania się w skórze nawet przez okres 8-12 miesięcy.

Bezpieczny zabieg pod okiem lekarza specjalisty

Zabieg jest przeprowadzany w Dr Cetnar Clinic przez specjalistę, posiadającego tytuł lekarza medycyny. Prawidłowo wykonany zabieg jest kluczowy nie tylko dla spektakularnych efektów, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa pacjenta. Pamiętaj, że decydując się na jakikolwiek zabieg, warto zwracać uwagę na doświadczenie i kwalifikacje osoby, przez którą będzie wykonany. Realizacja zabiegu w gabinecie lekarskim zapewnia Ci opiekę nie tylko w trakcie jego trwania, ale również zakończeniu.

Jak wygląda zabieg?

Celem zabiegu jest podanie kwasu hialuronowego przy użyciu niezwykle cienkiej igły. W czasie zabiegu odczuwalny jest minimalny ból w momencie ukłucia, jednakże efekty, które na Ciebie czekają, są tego warte. W zależności od indywidualnej sytuacji i potrzeb pacjenta zabieg zazwyczaj trwa nie więcej niż około 25-30 minut. Po umiejscowieniu pod skórą kwas hialuronowy rozpoczyna proces wiązania wody. W efekcie dochodzi do wygładzenia zmarszczek, bądź do zwiększenia objętości partii twarzy, gdzie jest aplikowany.

Na rezultaty nie trzeba długo czekać, ponieważ dostrzegalne są niemal od razu, a efekt stabilizuje się po około 2-3 dniach.

Modelowanie, wypełnianie i nawilżanie ust
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy
Modelowanie brody i żuchwy
Wypełnienie doliny łez i skroni
Wypełnienie bruzd noswo-wargowych i linii marionetek
Uniesienie kącików ust
Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
Ciąża i karmienie piersią
Stany zapalne skóry np. trądzik, opryszczka
Dolegliwości o autoimmunologicznym charakterze
Choroby nowotworowe
Skłonność do występowania przerostowych blizn

Po zabiegu, należy pamiętać o stałym uzupełnianiu wody w organizmie w celu utrzymania efektów. Warto również przez około 2 tygodnie unikać ekspozycji na słońce (również promieniowanie w solarium). Należy pamiętać także o unikaniu ekstremalnych temperatur.

Przywróć swojej skórze młodzieńczy blask dzięki kwasowi hialuronowemu usieciowanemu!

W naszej klinice istnieje możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na raty. Szczegółowe informacje na ten temat otrzymają Państwo pod nr tel. 517-900-998 oraz w klinice.

Polecenia naszych Pacjentów

Kamila Chechelska
Robiłam u Pani Doktor mezoterapie igłową skory głowy, wszystko przebiegło bezbolesnie, a nawet przyjemnie. Cudowna specjalistka w swoim fachu i przemiła osoba, polecam!
Jan
Polecam lekarza o wielkiej otwartości, fachowości oraz o bardzo pozytywnym oddziaływaniu na psychikę pacjenta
Kasia Nab
Bylam bardzo zadowolona z wolumetrii policzkow! Pani Zuzanna ma bardzo dobre podejscie, jest pewna siebie i niesamowicie doswiadczona. Z pewnosci skorzystam z jej uslug w przyszlosci! 5 *****
Ewelina Gęsiak
Wizyta u pani dr to przyjemność . Doskonała specjalistka a do tego miła i uprzejma osoba. Polecam!!!
Wyrażam zgodę na Cookies
Zamknij